Atalanta nadigrala Liverpul u četvrtfinalu Lige Evropa

Fudbaleri Atalante pobedili su na gostujućem terenu Liverpul 3:0, u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige Evropa.Dvostruki strelac na Enfildu bio je Đanluka Skamaka koji je golove postigao u 38. i 61. minutu. Konačan rezultat postavio je Mario Pašalić u 83. minutu.To je prvi poraz Liverpula na domaćem terenu još od februara prošle godine, čime je prekinut niz od 33 utakmice bez poraza na Enfilfu.Fudbaleri Rome pobedili su na gostujućem terenu Milan 1:0.Jedini gol postigao je Đanluka Mančini u 17. minutu na dodavanje Paula Dibale.Fudbaleri Bajera pobedili su na svom terenu u Leverkuzenu Vest Hem 2:0.Nemačka ekipa postigla je golove u završnici. Bajer je poveo u 83. minutu golom Jonasa Hofmana, a drugi gol postigao je Viktor Bonifejs u prvom minutu nadoknade vremena, na dodavanje Hofmana.Fudbaleri Benfike pobedili su na svom terenu Olimpik iz Marseja 2:1.Benfika je povela golom koji je Rafa Silva postigao u 16. minutu, a prednost je udvostručio Anhel Di Marija u 52. minutu. Gol za Olimpik postigao je Pjer Emerik Obamejang u 67. minutuRevanš utakmice četvrtfinala Lige Evropa igraju se za sedam dana u Bergamu, Rimu, Londonu i Marseju.Liga EvropačetvrtakMilan – Roma 0:1 (0:1)Bajer Leverkuzen – Vest Hem 2:0 (0:0)Benfika – Marselj 2:1 (1:0)Liverpul – Atalanta 0:3 (0:1)* revanši susreti su na programu 18. aprila u 21 časPratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.